Na našej stránke ste stále v bezpečí …

 

pogy pneu https bezpečnosť dát

údaje v bezpečí – SSL

Začíname využívať protokol SSL (https:)

Pri obchodovaní so zákazníkmi cez internet ich možno v určitej fáze musíte požiadať o ich údaje, napríklad v prípade registrácie na odber bulletinu alebo pri vystavovaní objednávky, dopytu. Existuje technológia s názvom SSL (Secure Sockets Layer), ktorej cieľom je chrániť informácie zákazníkov. Funguje na princípe šifrovania údajov prenášaných medzi webovým prehliadačom a webovým serverom. Webové adresy zabezpečené protokolom SSL sa začínajú výrazom https:, nie http:, takže protokol SSL sa niekedy označuje aj ako „HTTPS“.

 

Už sa nemusíte báť o svoje údaje pri vyplňovaní dopytu alebo pri chat-ovaní s nami. Robíme to pre Vás! Záleží nám na diskrétnosti a nedovolíme zneužiť Vaše údaje tretím stranám.

 

https pogy pneu

https – pogypneu.sk

Výhody protokolu SSL

Požívanie protokolu SSL poskytuje lepšiu ochranu osobných údajov a lepšie zabezpečenie ako nezašifrované webové pripojenie. Protokol znižuje riziko, že by informácie mohla zachytiť a zneužiť tretia strana. Mnohí návštevníci webu majú väčší pocit istoty pri zdieľaní platobných informácií a iných osobných údajov, keď vedia, že používajú pripojenie SSL.

Skvelé veci sa stanú všetkým ktorý sa prihlásia k odberu noviniek
Prihláste sa k odberu noviniek, akcií a zliav.
Chcem novinky
Vyskúšajte, môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

Pin It on Pinterest

Zdieľajte

Ak sa Vám pačil obsah, zazdieľajte ho svojim kamošom

Zadať dopyt